021 88 31 77 70

ویزای بلاروس


ویزای بلاروس
آژانس دیبا پرواز مجری مستقیم اخذ ویزای بلاروس (مینسک )و تور بلاروس با امکان رزرو وصدور بلیط بلاویا و رزرو هتل در کلیه شهر های بلاروس با واچر رسمی


پرواز تهران - مینسک – تهران


مدارک جهت اخذ ویزای بلاروس :
اصل پاسپورت + دو قطعه عکس 6x4 + رزرو بلیت + ضمانت نامه ی نقدی 20 میلیون تومانی + ویزا طبق بلیط صادر میگردد

درباره بلاروس
عنوان رسمی: جمهوری بلاروس
شکل حکومت: جمهوری
رئیس جمهور: الکساندر گریگورویچ لوکاشنکو
سمبل حاکمیت ملی جمهوری بلاروس: پرچم ملی، آرم دولتی و سرود ملی
پایتخت: مینسک (یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار و هفتصد نفر ( تا تاریخ 1 ژانویه سال 2006 )
زبان های رسمی: بلاروسی و روسی
واحد پول: روبل بلاروسی (از تاریخ 26 ژولای سال 1993)

انواع ویزای بلاروس

ویزای بلاروس انواع مختلفی دارد که براساس هدف اعلام شده از سوی شما و ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود.
ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی،‌ دانشجویی،‌ تجاری، ‌پژوهشی و…‌ پس اکیدا توصیه می‌کنیم از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد.8 در غیر این صورت ممکن است مسافر در طول سفر دچار مشکلات احتمالی شود.

ویزای بلاروس می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای بلاروس شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزای بلاروس برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

قيمت ها:
قیمت ویزای بلاروس را در قسمت دریافت پکیج ملاحظه کنید دلار آمریکا