021 88 31 77 70

درباره آژانس مسافرتی و جهانگردی دیبا پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دیبا پرواز فرهاد در سال 1389 با هدف ارائه خدمات نوین به مسافران داخلی و خارجی تأسیس گردید و فعالیت خود را به عنوان تنها مجری مستقیم تورهای بلاروس ، اکراین و مجارستان آغاز نمود.
این شرکت با کادری مجرب و آموزش دیده در حوزه تورهای داخلی و خارجی، رزرواسیون هتل و صدور بلیط های داخلی و خارجی، راهنمایان تور، ترانسفر فرودگاهی و… فعالیت می کند.
در تمام سالهای فعالیت، هدف ارائه خدمات نوین گردشگری با کیفیتی برتر و در سطح بین المللی در جهت رضایت مندی مسافرین میباشد..
بررسی مسیرهای جدید پروازی، مقاصد جدید گردشگری و سیاحتی و بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده، رویکرد اصلی این شرکت جهت دستیابی به هدف افزایش رضایتمندی مسافرین ثابت بوده است.
بررسی و گزینش بهترین کارگزاران در هر کشور جهت ارائه بالاترین کیفیت به مسافرین و انتخاب ایرلاین های موفق و بهترین راهنمایان تور نیز از دیگر اقدامات این شرکت برای جلب رضایت مسافرین می باشد.
از دیگر اقدامات این شرکت می توان به پوشش بیمه ای مسافرین اشاره نمود که شامل کلیه مسافرین گردیده و آرامش خیال را در سفر برایشان فراهم می نماید.
اطلاع رسانی از طریق سایت اینترنتی به مخاطبین و آموزش مستمر کارکنان و بروز رسانی اطلاعات آنها گامی دیگر در جهت ارائه بالاترین کیفیت خدمات می باشد.

خدمات آژانس مسافرتی دیبا پرواز

  • برگزاری تورهای سیاحتی-تجاری و نمایشگاهی ( انفرادی – گروهی )
  • رزرواسیون و صدور کلیه بلیط های سیستمی و چارتری به تمام نقاط دنیا به صورت الکترونیکی بدون نیاز به مراجعه حضوری
  • رزرواسیون هتل و اخذ ویزای اقصی نقاط جهان
  • اخذ ویزای شنگن ( برگزار کننده تورهای اروپا )
  • برگزار کننده تورهای داخلی ( ایرانگردی – تهران گردی )