021 88 31 77 70

خدمات Metropolitan Hotels Taksim:
1- فای رایگان 2- اتاق خانواده 3- پارکینگ 4- اتاق های غیر سیگاری 5- سرویس اتاق 6- امکانات برای مهمانان معلول

Metropolitan هتل ها در مرکز شهر Taksim واقع شده اند و دسترسی رایگان به WiFi را دارند. دسترسی آسان به بسیاری از نقاط شهر، از جمله سلطان مهد و نیشانتزی، ایستگاه مترو تاکسیم 550 متر است.
هتل واقع در نزدیکی بیمارستان Acibadem Taksim واقع شده است. املاک ارائه می دهد اتاق های لوکس و اتاق جلسه تزئین شده در رنگ های روشن است. همهی اتاقها دارای تلویزیون ال سی دی، تهویهی مطبوع، کتری و مینیبار میباشند.
حمام های سنگ مرمر با دوش باران شیشه ای بسته بندی شده و سشوار Turquoise Restuarant یک غذای غنی از غذاهای ترکیه و جهان برای ناهار و شام ارائه می دهد. Tarçın Cafe با بالکن خود، میان وعده های دلپذیر و نوشیدنی های تازه سرو کار دارد. لابی که در ابتدا جلوه ای از باغ زمستانه در محیط داخلی را فراهم می کند، یک محیط وسیع و آرام را با سنگ مرمر لوکس و جزئیات سخت افزاری فرانسوی ارائه می دهد، مهمانان با اسنک و میوه خوشمزه استقبال خواهند کرد. پذیرش پذیری 24/7 به درخواست های بسیاری مانند اجاره ماشین و توصیه هایی در مورد بهترین مکان های توریستی استانبول کمک می کند.
میدان تکسیم در 5 دقیقه پیاده روی می باشد و مرکز خرید Demiroren در فاصله 13 دقیقه ای قرار دارد. مرکز خرید Cevahir 3.5 کیلومتر است و به راحتی با مترو قابل دسترسی است. مهمانان می توانند در منطقه پر جنب و جوش Nisantasi، واقع در 1.5 کیلومتری، از خرید لذت ببرند. استادیوم Vodafone Arena و کاخ دولماباهچه در فاصلهی 6 دقیقهی دور از این ملک قرار دارند.
فاصله بین کشتی بندر کباتس، جایی که مهمانان می توانند به جزایر پرنس سفر کنند، و اموال 1.7 کیلومتر است. خط فیشر برای دسترسی آسان به بندر در دسترس است. میدان تاریخی سلطان محمود در 6 کیلومتری است. این املاک همچنین برای بهترین ارزش در استانبول رتبه بندی شده است! در مقایسه با سایر املاک در این شهر، مهمانان بیشتر پول خود را دریافت می کنند.