021 88 31 77 70

خدمات Double Tree by Hilton Resort & Spa Reserva del Higueron :
1- 78/5000 پارکینگ رایگان 2- Wi-Fi رایگان 3- اتاق های خانوادگی 4- شاتل فرودگاه 5- مرکز تناسب اندام 6- بار

توصیف شده برای مهمانان بیش از 16 ساله، دوقلوهای هیلتون توچال و اسپا Reserva del Higueron دارای یک استخر بی نهایت خیرهکننده با منظرهی پانورامای از کوهها و دریا است. واقع در Fuengirola، آن را ارائه می دهد آبگرم، مرکز تناسب اندام، و 3 استخر شنا در فضای باز است. درخت دو نفره است که توسط سرآشپز دیگو گالگوگوس، رستوران Sollo ستاره دار میشلین، خانه است.
بر اساس ماهی های رودخانه ای و غذاهای خاویار منحصر به فرد، و به شدت متعهد به پایداری و توسعه غذا با توجه به اصول محیط زیست، این اولین رستوران 100٪ پایدار در اسپانیا است. همهی اتاقها دارای سیستم تهویهی مطبوع هستند و دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانالهای ماهوارهای، مینیبار و یک سشوار هستند. گرمایش نیز موجود است حمام اختصاصی سشوار و لوازم آرایشی رایگان. این هتل دارای 11 سالن دو وظیفه، 2 زمین تنیس، یک سد ماسه ای منحصر به فرد و 2 استخر سرپوشیده است. Spa Nagomi شامل یک استخر جت پویا، آبشارها، استخرهای کنتراست، سونا، اتاق بخار و یک منطقه آرام است.
خدمات ماساژ نیز موجود است. تراس روغنی چشمگیر نیز برای هزینه های اضافی، تختهای بالایی را ارائه می دهد که در آن مهمانان می توانند بهترین کوکتل ها، نوشیدنی ها و تنقلات را از نوار Infinity لذت ببرند. در دو درخت 4 رستوران دیگر وجود دارد. نوار غذای آرارا ترکیبی از طعم های شدید آمریكا و اسپانیا است، در حالی كه Palmeral رستوران یكی از مجلل و مدرن است كه بوفه های صبحانه، ناهار خوری و شام بوفه را ارائه می دهد. La Higuerita در خدمت انتخاب سالم غذاهای تازه، محلی و فصلی است. دوچرخه توسط هیلتون توچال و اسپا Reserva del Higueron ارائه می دهد خدمات شاتل رایگان در طول روز به ساحل و ایستگاه قطار.
گلف باشگاه Torrequebrada در فاصله 15 دقیقه با هتل است و پارک تم ویلیو در 9 کیلومتری است. پورتو بانوس و ماربلا هر دو در 40 کیلومتری هتل قرار دارند. فرودگاه مالاگا در فاصله 20 دقيقه است.