021 88 31 77 70

خدمات Alkoclar Adakule Hotel - All Inclusive :
1-رایگان فای
2- پارکینگ رایگان
3- بار
4- رستوران (à la carte)
5- رستوران (بوفه)
6- تراس خورشیدی
7- ساحل
8- ساحل خصوصی
9- 1 رستوران در محل

این ویژگی 2 دقیقه پیاده روی از ساحل است. هتل Alkoclar Adakule - All Inclusive دارای یک ساحل خصوصی است که تنها 25 کیلومتر از شهر افسس یونان باستان یونان است. استخر شنا، پارک آبی و Wi-Fi رایگان ارائه می دهد.
تمام اتاقهای هتل Alkoclar Adakule - All Inclusive دارای تلویزیون، تهویه مطبوع و حمام اختصاصی با سشوار می باشد. برخی از اتاق ها نیز دارای منظره ی دیداری هستند.
این رستوران همه ساله Anadolu هتل، نمونه هایی از غذاهای دریای اژه، ترکیه و جهان را ارائه می دهد. تمام وعده های غذایی بوفه در Anadolu ارائه می شود، جایی که مهمانان می توانند از دید دریا و غروب خورشید لذت ببرند. 5 ساعت چای در دسترس است همراه با رفتارهای مانند شیرینی های مختلف و کیک. مشروبات الکلی محلی و نوشیدنی های نرم افزاری در طول روز به صورت رایگان هستند.
کوکتل های مختلف در نوار ساحل و لابی بار در دسترس هستند. این هتل همچنین خدمات صبحگاهی دیر یا زود دارد. Alkoclar Adakule Hotel - All Inclusive دارای یک مرکز تناسب اندام، حمام ترکی و استخر سرپوشیده است. مهمانان می توانند از امکانات ماساژ در هزینه های اضافی بهره مند شوند. ورزش های موجود در هتل شامل ورزش های آبی، تنیس و صخره های ساحلی می باشد. یک باشگاه بچه نیز وجود دارد.
هتل Alkoclar Adakule - All Inclusive در کمتر از 27 کیلومتری از خانه ویرجین ماری، در فاصله 7 دقیقه از مرکز کوش آداسی، شهر پر جنب و جوش از زندگی شبانه و خرید است. فرودگاه ازمیر عدنان مندرز 1 ساعته است. پارکینگ رایگان در محل ممکن است