021 88 31 77 70

خدمات Grand Park Lara Hotel :
1-رایگان فای
2- پارکینگ رایگان
3- بار
4- رستوران (à la carte)
5- رستوران (بوفه)
6- تراس سونای
7- منطقه ساحلی خصوصی

این ویژگی 5 دقیقه پیادهروی از ساحل است. استخر پارک لارا تنها 200 متر از ساحل خصوصی ماساژ است. این هتل دارای 2 استخر بیرونی با اسلاید آب، استخر کودکان و امکانات اسپا میباشد.
اتاق های تهویه مطبوع با تلویزیون تختخواب و مینیبار ارائه می دهد. اتاق های لارا گراند پارک با مبلمان مدرن است. همه آنها دارای یک حمام خصوصی با امکانات رفاهی هستند. یک استاندارد استاندارد است. هر یک از این آپارتمان ها دارای منظره ای از شهر، باغ و دریا است.
صبحانه، ناهار و شام روزانه در سبک بوفه با غذاهای غذاهای ترکی و بین المللی سرو می شود. در طول روز می توانید نان، پیتا، بستنی و قهوه و کیک را در اختیار داشته باشید. رستوران های à la carte به غذاهای ماهی، غذاهای چینی و ایتالیایی و BBQ می پردازند.
امکانات اسپا شامل حمام ترکی، سونا و اتاق تناسب اندام است. خدمات ماساژ نیز ارائه می شود. شما می توانید یک بازی از استخر و دارت در اموال بازی کنید. فای رایگان در مناطق عمومی در دسترس است.
کارکنان سرگرمی فعالیت های مختلف را در طول روز سازماندهی می کنند. همچنین یک باشگاه بچه ها برای کودکان بین 4 تا 12 ساله وجود دارد. Grand Park Lara در 20 کیلومتری مرکز شهر آنتالیا قرار دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است.