021 88 31 77 70

خدمات Metropolitan Hotels :
1- رایگان فای 2- پارکینگ 3- رستوران (بوفه) 6- رستوران (à la carte) - تراس 7- امکانات برای مهمانان غیر فعال 8- رستوران های توصیه شده در این نزدیکی هست 10- خوب برای زوج ها - آنها امکانات 8 برای دو نفر را می پردازند.

هتل متروپولیتن با مرکز دسترسی به مرکز قلب تکسیم، دسترسی رایگان به WiFi را فراهم می کند. دسترسی آسان به بسیاری از نقاط شهر، از جمله سلطان مهد و نیشانتزی، ایستگاه مترو تاکسیم 550 متر است.
هتل واقع در نزدیکی بیمارستان Acibadem Taksim واقع شده است. املاک ارائه می دهد اتاق های لوکس و اتاق های جلسه تزئین شده در رنگ های روشن است. همهی اتاقها دارای تلویزیون ال سی دی، تهویهی مطبوع، کتری و مینیبار هستند. حمام های سنگ مرمر با حمام باران شیشه ای بسته بندی شده و سشوار Turquoise Restuarant ارائه می دهد منو غنی از غذاهای ترکی و جهان برای ناهار و شام. Tarçın Cafe با بالکن شما، تنقلات و نوشیدنی های تازه در خدمت شما است.
لابی، که در ابتدا به تصور یک باغ زمستانی در محیط داخلی، می دهد محیط وسیع و آرامش بخش با سنگ مرمر لوکس و جزئیات سخت افزاری آهن، مهمانان با غذاهای خوشمزه و میوه ها استقبال می شوند. پذیرش پذیری 24/7 به درخواست های بسیاری مانند اجاره ماشین و توصیه هایی در مورد بهترین مکان های توریستی استانبول کمک می کند. میدان تکسیم در 5 دقیقه پیاده روی می باشد و مرکز خرید Demiroren در فاصله 13 دقیقه ای قرار دارد. مرکز خرید Cevahir 3.5 کیلومتر است و به راحتی با مترو قابل دسترسی است.
مهمانان می توانند در منطقه پر جنب و جوش Nisantasi، واقع در 1.5 کیلومتری، از خرید لذت ببرند. استادیوم Vodafone Arena و کاخ دولماباهچه در فاصلهی 6 دقیقهی دور از این ملک قرار دارند. فاصله بین بندر فرات کاباتا، جایی که مهمانان می توانند کشتی ها را به جزایر پرنس برسانند، و اموال 1.7 کیلومتر است. خط فیشر برای دسترسی آسان به بندر در دسترس است.
میدان تاریخی Sultanahmet در 6 کیلومتری است.