021 88 31 77 70

خدمات Grand Oztanik Hotel :
1- رایگان فای2 - پارکینگ 3- بار 4- رستوران (à la carte) 5- رستوران (بوفه) 6- تراس خورشیدی 7- رستوران های توصیه شده در این نزدیکی 8- 1 رستوران در محل 9- خوب برای زوج ها 10- آنها امکانات 8 را برای اقامت دو نفره ارزیابی می کنند.

هتل Grand Oztanik در منطقه استانبول استان تاکسیم واقع شده است. این هتل با امکانات دسترسی به اینترنت و تلویزیون ال سی دی، تنها 5 دقیقه پیاده از خیابان Istiklal پرطرفدار است. امکانات شامل یک باشگاه سلامت است. اتاق های تهویه مطبوع Grand Oztanik با رنگ های گرم و مبلمان چوبی تزئین شده اند.
همهی اتاقها دارای وان حمام، مینیبار، لوازم تهیهی چای و قهوه و یک سبد میوه خوشایند هستند. برخی از اتاقها از منظره دریا و شهر ارائه می دهند. شما می توانید روز را با یک صبحانه بوفه ای در مننگو رستوران شروع کنید.
منو à la carte نیز برای ناهار و شام در دسترس است. ناهار بسته شده و یا صبحانه در رختخواب می تواند براساس درخواست پیشنهادی تنظیم شود. مهمانان می توانند از کیک، کوکی ها و انواع کرم های یخی در Safari و Lounge لذت ببرند. مهمانان می توانند در استخر سرپوشیده باشگاه سلامت یا حمام ترکی سنتی ترک کنند. خدمات ماساژ نیز در دسترس هستند. کارکنان در تور گشت و گذار هتل می توانند تورهای استانبول را ترتیب دهند. کاخ Dolmabahçe در فاصله 1.3 کیلومتری قرار گرفته است. کنسرت Cemal Resit Rey، تئاتر هالودون تانر، مرکز کنگره استانبول و کنگره Lutfi Kirdarدر فاصله 2 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر از اموال است.