021 88 31 77 70

خدمات Golden Age Hotel:
1 -رایگان فای 2- پارکینگ 3- بار 4- رستوران (à la carte) 5- رستوران (بوفه) 6- تراس خورشیدی 7- رستوران های توصیه شده در این نزدیکی 8- 1 رستوران در محل 9- خوب برای زوج ها 10- آنها امکانات 8 را برای اقامت دو نفره ارزیابی می کنند.

این هتل در فاصلهی 300 متری از میدان تکسیم، 1 دقیقه پیادهروی به ایستگاه مترو است. مرکز کنفرانس و نمایشگاه لوتری کیردار 900 متر است. فای رایگان در دسترس است مهمانان می توانند در حمام ترکی و ماساژ در حمام حمام بخوابند. اتاق های هتل Golden Age 1 در رنگ های گرم تزئین شده و مبلمان با تأثیرات ترکیه.
این هتل ها دارای یک تلویزیون تختخواب و حمام اختصاصی و یک صندلی با صندلی است. رستوران Le Coq صبحانه بوفهی منحصر به فردی دارد و منوی ناهار و شام را دارد.
نوار Nostaljia در لابی هتل قرار دارد و نوشیدنی های گرم و کرایه سبک را در اختیار شما می گذارد در حالی که نوار استخر هتل استراحت می دهد. خیابان ایستیکال، با کافه ها، مغازه ها و رستوران های شلوغ، در فاصله پیاده روی قرار دارد.
فرودگاه آتاتورک در 20 کیلومتری هتل طلایی اول قرار دارد. خدمات شاتل فرودگاه را می توان بر اساس درخواست برای هزینه های اضافی تنظیم شده است.
مرکز کنفدراسیون لوتری کیرد، مرکز کنگره استانبول، کنسرت Cemal Resit Rey و تئوری Muhsin Ertugrul در فاصله 1.3 کیلومتر فاصله دارند.