021 88 31 77 70

خدمات Al Ghurair Hotel Managed By AccorHotels:
1- رایگان فای 2- اتاق خانواده 3- استخر در فضای باز 4- پارکینگ رایگان 5- رستوران 6- مرکز تناسب اندام 7- رستوران های توصیه شده در این نزدیکی هست

هتل القوریر 428 اتاق مجلل بالای مجلل با مرکز خرید الغرایر است که در فاصله 10 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. هتل القوریر 428 اتاق و سوئیت آپارتمان فوق العاده ای است. پذیرایی برای مشتریان هر دو کسب و کار و اوقات فراغت. این هتل در دیره واقع در قلب دبی قرار دارد و از اهداف مهم گردشگری، مقصد های تفریحی و خدمات شهرستان است.
این هتل به مرکز خرید Al Ghurair، تنها 3 ایستگاه متروی دبی از مرکز تجارت جهانی دبی و 10 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی پیوند دارد.
هتل القوریر به مقصد کسب و کار و مقصد توریستی شهر از طریق شبکه ریلی مترو دبی متصل است. فاصله این هتل از ایستگاه متروی اتحادیه و تنها 4 ایستگاه از فرودگاه بین المللی دبی، 3 ایستگاه از مرکز تجارت جهانی دبی و 3 ایستگاه از مرکز بهداشتی است.
این منطقه همچنین برای خرید، با مارک های محبوب در نزدیکی: نایک عالی است. این اموال همچنین دارای یکی از مکانهای با بهترین رتبه در دبی است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در منطقه شادتر هستند.