021 88 31 77 70

خدمات Crowne Plaza Dubai:
1- رایگان فای 2- اتاق خانواده 3- استخر در فضای باز 4- پارکینگ رایگان 5- رستوران 6- مرکز تناسب اندام 7- رستوران های توصیه شده در این نزدیکی هست

کراون پلازا دبی محل عالیی در جاده شیخ زاید دارد که در راستای مرکز بین المللی کنوانسیون دبی قرار دارد. همراه با فای رایگان، یک استخر در فضای باز، سالن بدنسازی و 13 رستوران برنده جایزه ارائه می دهد.
1 پارکینگ روزانه در دسترس است. اتاق های بزرگ هتل کراون پلازا در دبی دارای تلویزیون ماهواره ای و طبقه های چوبی جلا می باشد. حمام اختصاصی همگی با حمام مجهز هستند. مهمانان می توانند از انواع رستوران ها از 13 رستوران از سوشی در ساکورا به منوی دو نفره در انجمن وین اسکار لذت ببرند.
سنتی در Al Tannour به Churrascaria برزیل در Chamas. این هتل همچنین دارای دسترسی آسان به جاذبه های بزرگ دبی مانند Mall of the Emirates، اسکی دبی، ساحل کیت، Burj Al Arab و Burj Khalifa است. فروشگاه Burj Khalifa و دبی در 5 دقیقه با هتل فاصله دارند.
این هتل 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد و فاصله تا ایستگاه متروی امارات برج و مرکز مالی بین المللی دبی. مرکز تجارت برای مسافران علاقه مند به خرید لباس، خرید برند لوکس و غذا، یک انتخاب عالی است.