021 88 31 77 70

خدمات Radisson Blu Iveria Hotel :
1-

این هتل در قلب منطقه تجاری و تجاری تجاری تفلیس و در 5 دقیقه پیادهروی از ایستگاه متروی روستاویلی، مرکز منحصر به فردی از جمله استخرهای سرپوشیده و فضای باز، فای رایگان، رستوران ایتالیایی با کیفیت عالی و همچنین رستوران غذای آسیایی اومیامی و یک نوار آسمان در طبقه 18 با یک منظره زیبا. تئاتر اپرا و باله تفلیس 400 متر است. همهی اتاقهای مدرن در هتل Radisson Blu Iveria، شهر عالی از منظره رودخانه را ارائه میدهند.
دیگر امکانات شامل تلویزیون تختخواب، امکانات نوشیدنی گرم و بطری آب رایگان است. صبحانه صبحانهی صبحانهی صبحانهی خالی غذاهای ایتالیایی زیبا در رستوران شیک عرضه می شود. پس از تمرین در سالن بدنسازی کاملا مجهز، مهمانان می توانند در سونا ماساژ دهند، ماساژ را بخوانند یا از کازینو دیدن کنند. مرکز کسب و کار هتل ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات از جمله فکس، فتوکپی و چاپ. مهمانان می توانند از رایانه و فضای میز استفاده کنند. تالار شهر گرجستان، میدان آزادی و موزه هنر گرجستان در 1،4 کیلومتری هتل قرار گرفته اند.
ایستگاه قطار تفلیس در 7 دقیقه هتل Radisson Blu Iveria است و فرودگاه بینالمللی تفلیس 17 کیلومتر است. Mtatsminda انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به مواد غذایی محلی، گشت و گذار و پیاده روی شهرستان است. با توجه به بررسی مستقل، این بخش مورد علاقه مهمانان ما در شهر تفلیس است.