021 88 31 77 70

خدمات Hotels & Preference Hualing Tbilisi :
1- رایگان فای 2- پارکینگ رایگان 3- شاتل فرودگاه 4- اتاق های خانوادگی 5- اتاق های سیگاری 6- رستوران

انتخاب هتل لوکس شهر در سال 2016 در گرجستان، برنده جایزه هتل ها و ترجیحات Hualing تفلیس در 7 دقیقه رانندگی از ایستگاه مترو Varketeli، 15 دقیقه از فرودگاه بین المللی شوتا روستاویلی تفلیس و 11 کیلومتر از ایستگاه قطار مرکزی تفلیس واقع شده است . همهی اتاقها دارای سیستم تهویهی مطبوع هستند و دارای یک تلویزیون تختخواب 48 اینچ با کانال بینالمللی هستند. حمام اختصاصی شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، دمپایی، bathrobes و سشوار می باشد.
همچنین دارای یک وان حمام و کابین دوش جداگانه است. مهمانان می توانند خدمات اتاق 24 ساعته یا غذا در رستوران Be CHIC را که در غذاهای محلی و بین المللی به غذاهای محلی و بین المللی غذا می خورند، بخورند. رستوران گروهی غذاهای آسیایی را تهیه می کند، در حالی که صندلی سالن بیداری COZY می تواند مهمانان را پس از یک روز شلوغ باز کند.
مهمانان می توانند از تماشای و بازی، نوشیدنی، غذا و موسیقی در نوار ورزشی Legends لذت ببرند. ملک دارای 7 اتاق نشست اضافی در 800 متر مربع سالن رقص بزرگ است که می تواند به 600 نفر تقسیم شود. مرکز سلامت PURE دارای 3500 متر مربع است که دارای استخر سرپوشیده، استخر آبگرم با ماساژ آبی و سالن های ورزشی پیشرفته است.
این هتل در شهر جدید شهر تفلیس، شهر نیویورک، تنها 5 دقیقه از مرکز خرید East Point رد می شود و کلیسای سنت تریتی تلیسی، 15 دقیقه با هتل فاصله دارد.