021 88 31 77 70

خدمات Museum Hotel Orbeliani :
1-رایگان فای 2- پارکینگ رایگان 3- شارژ فرودگاه 4- اتاق های سیگاری 5- رستوران 6- خدمات اتاق

موزه هتل Orbeliani در بخش قدیمی شهر تفلیس با دسترسی آسان به مناظر نزدیک، یک هتل بوتیک است که دارای معماری منحصر به فرد، رستوران، بار و فای رایگان در سراسر ملک است. مهمانان می توانند از رستوران های هتل لذت ببرند. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است. هر اتاق در این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون تختخواب می باشد. لذت بردن از یک فنجان چای از تراس یا بالکن خود.
اتاق ها دارای حمام خصوصی هستند. لوازم جانبی شامل لباس زیر زنانه، دمپایی و لوازم آرایش است. یک میز پذیرش 24 ساعته در این ملک وجود دارد. هتل نیز کرایه ماشین را ارائه می دهد. تئاتر اپرا و باله تفلیس 600 متر از موزه هتل اورلبیانی است، در حالی که میدان آزادی 800 متر است. بازار کلبه خشک پل 100 متر است و قلعه ناریکالا 1.8 کیلومتر است. خیابان روستاولی در فاصلهی 8 دقیقهای فاصله دارد.
نزدیکترین فرودگاه بین المللی فرودگاه شوتا روستاویلی تفلیس است، در فاصله 14 کیلومتری هتل موزه. Mtatsminda انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به مواد غذایی محلی، گشت و گذار و پیاده روی شهرستان است. با توجه به بررسی مستقل، این بخش مورد علاقه مهمانان ما در شهر تفلیس است.