021 88 31 77 70

خدمات Grand Hotel Yerevan:
1- 104 اتاق دود رایگان 2- رستوران و بار / سالن 3- آبگرم تمام خدمات 4- صبحانه در دسترس 5- استخر فصلی در فضای باز 6- باشگاه سلامت 7- مرکز تجاری 8- شاتل فرودگاه 9- میز جلو 24 ساعته 10- تهویه مطبوع 11- خانه داری روزانه 12- باغ 13- رایگان فای و پارکینگ رایگان

این هتل 5 ستاره در یروان، تنها 200 متر از گالری ملی و 500 متر از تئاتر اپرا، یک آبشار شیک با حمام گرم و دسترسی به استخر بیرونی روی پشت بام دارد، یک رستوران ایتالیایی با منظره پانوراما از میدان چارلز نشوور، و Wi-Fi رایگان. Grand Hotel Yerevan با یک نمای بزرگ، اتاق های کلاسیک با تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات و چای / قهوه ساز دارد.
سونا، سالن بدنسازی و سالن بدنسازی را می توان در منطقه آب و هوای بزرگ هتل بزرگ پیدا کرد. طیف گسترده ای از ماساژ و درمان زیبایی نیز می تواند رزرو شود. رستوران Rossini غذاهای سنتی مدیترانه و غذاهای ارمنی را تهیه می کند.
مهمان همچنین می توانید در نوار 24 ساعته Dolce Vita و اتاق چای، واقع در آرایشگاه زیبا، آرام باشید. هر شبانه روز می توانید از موسیقی زنده در باغ زمستان اموال لذت ببرید. پارکینگ پارکینگ در Grand Hotel Yerevan در دسترس است. پذیرش 24 ساعته می تواند شاتل را به فرودگاه بین المللی زوارتنوتس، 10 کیلومتر دورتر، ترتیب دهد.
با توجه به بررسی های مستقل، بخش مهمی از یاران مهمان ما یوروین است. این اموال همچنین دارای یکی از مکان های با بهترین امتیاز در یونان است! مهمان ها نسبت به سایر خواص در منطقه شادتر هستند.